KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15448265
nr 1544 8265
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Holland, 1700-/1800-tal. Flicka med druvor, Olja på duk, 73x60 cm, yttermått inklusive ram: 89x74 cm
Kondition: Empireram
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:31:50
29/5 18:09:29
1.500 kr
29/5 19:29:38